Zoznam produktov podľa výrobcu: GRACO

Spoločnosť Graco je tradičný americký výrobca detských kočíkov, hojdačiek a iného sortimentu pre deti v predškolskom veku vo vlastníctve spoločnosti Newell Rubbermaid.
Prvá zmienka o spoločnosti sa datuje v roku 1942 vznikom Graco Metal Products vo Philadelphii, Pennsylvania s orientáciou na priemyselnú výrobu. Názov spoločnosti bol z časti odvodený z mien svojich zakladateľov Russell Gray a Robert Cone.

Po transformácii spoločnosti začiatkom 50-tych rokov, vznikla v roku 1953 súčasná spoločnosť a značka Graco, ktorá viedla svoj priemysel vo vývoji nových výrobkov od svojho založenia.
Spoločnosť sa preslávila hneď vo svojich začiatkoch výrobou detských hojdačiek s názvom Graco Swyngomatic, ktoré sa stali hitom v najbližších rokov a nasmerovali spoločnosť do budúcich rokov aby sa stala jedným z popredných svetových výrobcov produktov pre deti.

Graco odvtedy vytvorilo niekoľko svetových štandardov ako napríklad Travel System, ktorý bol prvým výrobokom pre rýchlu manipuláciu s autosedačkou, ktorá sa jednoduchým kliknutím upevní na kočík.
Dnes Graco pokračuje vo svojej tradícii inovácií výrobkov a je lídrom v dizajne, výrobe mladistvých produktov, ktoré poskytujú inteligentné, praktické, spoľahlivé riešenia s najlepším úmyslom milujúcich rodičov. Graco prináša život v širokom spektre inovatívnych produktov, od kočíkov a autosedačiek po jedálenské sedačky, monitory atď.
Viac

Od tohto výrobcu nie sú k dispozícii žiadne produkty.